TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Jak wygląda proces tworzenia stron Internetowych?.

 

Na początku współpracy staramy się uściślić, czego dokładnie klient oczekuje od swojej nowej strony Internetowej. Po przeprowadzonym wywiadzie podejmujemy działania związane z realizacją projektu, w czasie prac nad projektem klient otrzyma od nas tymczasowy adres url, pod którym będzie mógł sprawdzać postępy w realizacji strony Internetowej.

 

Zobacz w jakich systemach tworzymy strony Internetowe

POLIGRAFIA

Podobnie jak w przypadku realizacji stron Internetowych przeprowadzamy wywiad z klientem, na podstawie wywiadu przygotowujemy makiety projektu i rozpoczynamy realizację. W późniejszym etapie realizacji prowadzimy konsultacje z klientem w celu uwzględnienia ewentualnych poprawek w projekcie. Klient ma możliwość śledzenia postępów projektu pod specjalnym adresem url, który wysyłany jest przy przystąpieniu do realizacji.

Zobacz pełną listę usług
MARKETING INTERNETOWY

Przygotowujemy i prowadzimy kampanie reklamowe, których celem jest rozpowszechnienie informacji o danej marce, produkcie, usłudze. W ramach tego w zależności od oczekiwań Klienta zajmujemy się zobacz pełną listę.

SERWERY HOSTINGOWE

Potrzebują Państwo niezawodnego i BEZPIECZNEGO serwera hostingowego pod swoją nową stronę Internetową?, Potrzebują Państwo biznesowych rozwiązań dla dużych systemów?, Proszę zapytać o aktualną ofertę.

USŁUGI INFORMATYCZNE

Dostarczamy usługi informatyczne w zakresie naprawy, zabezpieczania, reinstalacji oraz konfiguracji: komputerów desktop, notebooków, serwerów dedykowanych dla systemów Linux, Mac OS, Windows.